Студенти Острозької академії представляли Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях з шахів серед ВНЗ

18 жовтня 2010

12-17 жовтня у Запоріжжі пройшли ІІ Спортивні ігри України з шахів серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Кожен регіон України представляла команда одного університету. Честь поборотися за звання переможця від Рівненської області виборов Національний університет «Острозька академія».

Парадоксально, що наш університет – чи не єдиний виш на змаганнях, де немає факультету фізичного виховання, адже серед суперників були такі корифеї спорту як Київський національний університет фізичної культури та спорту та Львівський державний університет фізичної культури.

Команда Острозької академії зайняла 12-те місце у загальній турнірній таблиці. Наші студенти грали із тридцятьма кращими шахістами України, які входять до рейтингу Всесвітньої федерації з шахів. Найнижчий рівень серед них – це кандидат в майстри спорту. Попри такий контраст у підготовці, представники Острозької академії змогли достойно показати свої сили та увійшли до двадцятки кращих гравців України. Серед них – Віталій Смик (9-те місце), Любов Гриб (11-те місце), Олеся Омеляш (11-те місце), Анатолій Білий (12-те місце), Ігор Герасимчук (12-те місце) та Андрій Кучер (12-те місце).

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм нових перемог і наснаги. Команда та тренер Геннадій Стадніков дякують ректорату НаУОА за надану можливість взяти участь в змаганнях такого рівня та честь грати із кращими шахістами України.