Острозька академія одягла вишиванки

18 травня 2010

Традиційно кожного року усі факультети в Острозькій академії святкують свої Дні народження упродовж цілого тижня.

З 17 по 21 травня свій тиждень святкує наймолодший факультет академії – факультет міжнародних відносин.

Частиною студентського святкування стала цікава акція - «День у вишиванках», яка серед різноманіття запланованих заходів, вирізнялася яскравістю та колоритністю.

У цей день усі студенти та деякі викладачі прийшли на заннятя у вишитих сорочках.