Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» в Острозькій академії

18 березня 2010

У межах туру університетами України видавничий дім «Києво-Могилянська академія» завітав до Острозької академії.Видавничий дім був створений 1996 року для  забезпечення книжкового ринку україномовною літературою, навчальними посібниками та словниками. На полицях книгарень можна знайти уже понад 400 назв книжок, виданих у Видавничому домі, з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих, комп’ютерних наук та інших галузей знань.

Упродовж двох днів спраглі до знань та книжок студенти Острозької академії мали змогу ознайомитися з виданнями Києво-Могилянської академії та придбати необхідну їм літературу.