У рамках сертифікатної програми «Релігійна журналістика» Острозьку академію відвідав відомий журналіст Руслан Кухарчук

18 лютого 2010

17-18 лютого у Національному університеті «Острозька академія» проводилася сертифікатна програма «Релігійна журналістика». Лектором був президент всеукраїнської громадської організації асоціації журналістів, видавців і мовників християн «Новомедіа» Руслан Кухарчук. Під час програми розглядалися особливості діяльності релігійного журналіста, актуальні релігійні теми сьогодення у ЗМІ, обговорювалася методика підготовки статей релігійного змісту, а також презентація діяльності Асоціації журналістів-християн «Новомедіа».

Результатом сертифікатної програми стала перспектива подальшої співпраці з організацією «Новомедіа». Декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський висловив ідею створення на базі учасників програми Асоціації релігійних журналістів, яка була підтримана Русланом Кухарчуком та всіма присутніми.