Віталій Голубєв почав презентацію своєї книги з Острозької академії

18 лютого 2010

Національний університет «Острозька академія» відвідав головний редактор Видавничого дому «ОГО» Віталій Голубєв.

У рамках свого візиту він презентував студентам свою книжку «Школа універсального журналіста» (друге видання), яка нещодавно побачила світ. Практичний посібник написаний доступною для молоді мовою має на меті допомогти зробити перші кроки тим, хто вирішив пов’язати своє життя з журналістикою. У книзі автор детально розглядає психологічні складові успішної журналістської кар’єри, водночас даючи чимало конкретних порад щодо пошуку тем, написання новин, підбору заголовків та інших етапів практичної роботи журналіста. Також наведено значну кількість конкретних прикладів з роботи редакцій місцевих ЗМІ та власного досвіду автора.

Віталій Голубєв розповів студентам деякі ключові моменти своєї біографії та поділився рецептом, як стати успішною людиною у сфері журналістики. Крім того, усі бажаючі мали можливість задати панові Віталію питання щодо проблем інформаційного простору та перспектив розвитку українських мас-медіа.