Братство спудеїв Острозької академії на студентському форумі

17 листопада 2010

У Рівному 16 листопада відбувся ІV обласний студентський форум «Роль студентського самоврядування у розвитку регіону», присвячений Міжнародному дню студента. Острозьку академію на форумі представляв орган студентського самоврядування «Братство спудеїв».

Захід відбувся з ініцативи Рівненської обласної студентської ради та РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив».

У форумі взяли участь начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Вєтров, ректор Національного університету водного господарства та природокористування Василь Гурин, головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Майя Андрєєва, проректори, викладачі, лідери студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. Острозьку академію представляли голова Братства спудеїв Ігор Дорош та голови структурних підрозділів БС.

Робота форуму проходила у трьох секціях, на яких розглядалися питання підвищення авторитету органів студентського самоврядування, взаємодії органів студентського самоврядування із адміністрацією вищого навчального закладу, нормативно-правова база щодо фінансування діяльності органів студентського самоврядування. Крім того, учасники форуму поділилися досвідом організації студентського самоврядування у своїх університетах та прослухали доповіді людей, які безпосередньо сприяють розвитку самоврядних студентських структур у вишах України.