«Візитівка-2010» відбулася!

17 листопада 2010

День студента в Острозькій академії не обходиться без щорічного свята гумору та позитиву – «Візитівки». 17 листопада декани, викладачі, працівники та студенти заповнили Студентський клуб НаУОА в очікуванні добрих жартів та гарного настрою.

Кожний факультет представляла окрема команда, до складу якої входили лише першокурсники. Метою конкурсу було познайомитись із новоспеченими студентами Острозької академії та побачити, яким вони сприйняли студентське життя за ці короткі два місяці.

Журі, очолюване головою Браства спудеїв Ігорем Дорошем, кожну команду відзначило окремою номінацією, але гран-прі «Візитівки-2010» виборов гуманітарний факультет за оригінальність, влучність та толерантність жартів.

Вітаємо переможців і дякуємо всім за дві години хорошого настрою та позитиву.