Студенти Острозької академії стажувалися у Перемишлі

17 травня 2010

З 4 по 16 травня студенти факультету міжнародних відносин взяли участь у студентському обміні між Національним університетом «Острозька академія» та Вищою Школою Східноєвропейською в Перемишлі (Польща).

Учасниками обміну стали Світлана Дегтяр, Світлана Радовенюк, Максим Жуковський (третій курс спеціальності «країнознавство»), Марія Савчак (третій курс спеціальності «міжнародні відносини»), Олена Сільчук (третій курс, спеціальності «історія») та Іванна Голуб’юк (п’ятий курс спеціальності «історія»).

Під час обмінної програми студенти відвідували пари на факультетах політології, міжнародних відносин та історії, взяли участь у студентському святі Ювеналії, організувавши показ відеопрезентацій про Україну та влаштувавши для польських студентів українські народні забави. Також цікавим стало знайомство з українською громадою міста Перемишля, участь у святкуванні 500-літнього ювілею української церкви у с. Улюч, відвідини української школи ім. М. Шашкевича та зустрічі з учнями, де студенти Острозької академії змогли поспілкуватися з дітьми про життя українців у Польщі та про їхнє бачення майбутнього України.

Перебування у Польщі включало екскурсії до Кракова – першої столиці Польщі, до Красічина і Ланцута, де знаходяться старовинні замки.