Петро Кралюк – у прямому ефірі Національної радіокомпанії України

16 листопада 2010

25 листопада 2010 року, у четвер, о 17 годині у великій залі студії Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України (вул.. Первомайського, 5-а, 3-поверховий будинок у дворі, метро «Кловська») у циклі прямоефірних передач «Радіоканал «Культура представляє» відбудеться зустріч із доктором філософії, першим проректором Національного університету «Острозька академія», письменником Петром Кралюком.

У програмі – презентація роману П. Кралюка «Шестиднев, або Корона дому Острозьких».

Дійство вестиме лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Михайло Слабошпицький.

Довідки за телефонами: 044-279-37-83, 234-15-24