Острозька академія привітала у своїх стінах чергову групу канадських волонтерів

16 вересня 2010

13 років поспіль студенти Національного університету «Острозька академія» мають змогу брати участь в обмінній українсько-канадській програмі «Канада. Світ. Молодь.»

Ігор Пасічник привітав молодих людей з прибуттям на терени України, подарував всім учасникам цьогорічної програми «Canada.World.Youth.-2010» футболки з символікою університету та солодощі. Ректор зазначив, що впродовж всіх років існування програми, спостерігається тенденція еволюції молоді, яка щорічно приїздить із Канади. В програмі беруть участь все розумніші та освіченіші люди. «Я сподіваюся, що все найкраще, що є у такій розвиненій країні, як Канада, ви перенесете в Україну, і не запозичете того, що є найгіршого в нас. Зазвичай, канадці, що беруть участь у програмі, настільки проймаються нашою культурою, що згодом неодноразово приїжджають працювати волонтерами. Сподіваюсь, що в майбутньому хтось із вас започаткує свій бізнес в Україні, співпрацюватиме з академією в рамках обмінних програм. Між українськими та канадськими учасниками програми є багато спільного і відмінного водночас. Проте усіх їх об’єднує молодість та бажання творити добро, адже програма має конкретне спрямування на екологію та здоровий спосіб життя» - зазаначив Ігор Пасічник. Юнаки та дівчата з різних провінцій Канади (Квебек, Онтаріо, Торонто, Нью-Фауленд, Альберта) відрекомендували себе та своїх каунтерпартів, висловили власні перші враження від України.

Саад, Нью-Фауленд: «Україна – неймовірна країна. Тут все незвичне: люди, кухня, архітектура та культура. Ще задовго до поїздки я був добре ознайомлений з історією вашої держави, адже вона мені дуже подобається. Я вражений українцями, бо їхня гостинність, ввічливість та працьовитість варті найвищої похвали. Я вбачаю великий потенціал у вашої держави, тому не можу дочекатись, коли ми розпочнемо роботу на благо України. Наша група задоволена перебуванням у вашому університеті. Думаю, що і вся Україна така ж красива, як Острог».