Студенти економісти побували на лекції канадського професора

16 березня 2010

Національний університет «Острозька акдемія» відвідав професор університету в Торонто (University of Western Ontario) Василь Калимон. На освітянській ниві він уже працює понад 40 років, зокрема в університетах Лос-Анджелеса та Торонто. Крім того, пан Василь є приватним фінансовим консультантом відомих фірм США, Канади, Австрії, Росії та України.

Під час свого візиту до НаУОА професор Калимон прочитав лекцію для студентів третього курсу економічного факультету на тему: «Глобальна фінансова криза: причини та наслідки». Особливу увагу він звернув на протікання кризових явищ у банківській системі, страхових компаніях та малих підприємствах. Студенти також мали можливість поспілкуватися з науковцем у форматі жвавої дискусії. Майбутні економісти найбільше цікавилися проблемами українського ринку, банківських та страхових послуг, а також можливими шляхами виходу із фінансової кризи.

Наприкінці зустрічі Василь Калимон висловив бажання створити на базі Острозької академії бізнес-школу, яка функціонуватиме у рамках співпраці з університетом Grand MacEwan.