Острозька академія налагоджує зв’язки із Білоруссю

15 вересня 2010

15 вересня за  ініціативи декана економічного факультету НаУОА Людмили Козак ректором Ігорем Пасічником був підписаний договір про співпрацю із Поліським державним університетом (Республіка Білорусь).

Реалізація двосторонньої обмінної програми дає можливість студентам НаУОА перебувати протягом декількох місяців у Білорусі та опановувати досвід країни в економічній, соціальній, управлінській, освітній та інших сферах, знайомитись із особливостями зарубіжної культури, вдосконалювати знання російської та білоруської мов. Відповідно, студенти Поліського державного університету Білорусі будуть опановувати українську мову, вивчати досвід функціонування економіки, освіти та культури України.