Острозька академія стала осередком науковців світового рівня

15 травня 2010

14-15 травня в Острозькій академії відбулася ІІ Міжнародна конференція «Наукові докази Розумного Задуму в генезі та бутті Всесвіту».

З метою розробити системну наукову парадигму Творення, яка б повністю відповідала досягненням сучасної науки, над організацією конференції спільно працювали  Національний університет «Острозька академія», Інститут ґенези та буття Всесвіту, Університет Риджент, США, Християнський інститут психології, Південноафриканська Республіка, Євро-азійський християнський научно-апологетичний центр, Міжнародний центр християнського лідерства, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ПОКЛИК» та Міжнародний благодійний фонд «Варнава». Організатори передбачили 4 секції, за якими працювали науковці.

Конференція не залишила байдужими студентів Острозької академії, адже зал, у якому доповідали провідні науковці, був заповнений молодими людьми, що навчаються на спеціальностях «релігієзнавство» та «культурологія».

За словами ректора Острозької академії Ігоря Пасічника, це не перша конференція на подібну тематику, що проходить саме в Острозькій академії, адже потужна науковва й духовна атмосфера університету сприяє проведенню таких заходів.