В Острозькій академії обговорювали нову концепцію захисту суспільної моралі

15 березня 2010

Учасники заходу проаналізували діяльність Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, недоліки Закону України «Про захист суспільної моралі» та обговорили основні аспекти проекту внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі», загальні засади державної політики у сфері захисту психологічного й морального здоров’я українських громадян.

У засіданні круглого столу взяли участь голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України, один із авторів проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України Про захист суспільної моралі» Василь Костецький, представник Комісії у Волинській та Рівненській областях, член Національної спілки журналістів України Олександр Хитров, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Сергій Іщук, заступник начальника управління справами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Володимир Андруняк-Шпіллер, а також інші викладачі та студенти Острозької академії.

Обговорення проблеми функціонування законодавства України, стосовно захисту суспільної моралі в стінах Острозької академії було досить динамічним і мало практичний результат. Деякі зауваження, які висловили учасники круглого столу щодо чинного законодавства вищезгаданої проблематики Василь Костецький пообіцяв обов’язково врахувати.