Студент-історик переміг у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

14 квітня 2010

Студент магістеріуму спеціальності «історія» факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька» Олександр Мазепа посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2009/2010 н. р., що проходив у Херсонському державному університеті (науковий керівник Атаманенко А.Є.).

За оцінками журі конкурсу, в якому взяли участь студенти майже з усіх вищих навчальних закладів України, перемогу здобув студент Острозької акдаемії.
Вітаємо Олександра Мазепу з достойним представленням нашого навчального закладу на всеукраїнському рівні, бажаємо творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях та Божого благословення!