До тижня факультету політико-інформаційного менеджменту викладачі стали акторами

13 травня 2010

У рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту відбулася постановка п’єси «Тиха обитель», у якій майстерно зіграли ролі викладачі цього ж факультету.

В основу п’єси був покладений сюжет комедії американського драматурга Джона Патріка «Дивна місіс Севідж». Роль режисера постановки взяла на себе викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін, керівник театру психодрами Острозької академії Галина Гандзілевська. П’єса в її інтерпретації не лише дала привід посміятися від душі з безглуздих ситуацій, а й задуматися про моральні цінності у сучасному світі.

«Гра у п’єсі дала можливість показати викладачів у зовсім іншому ракурсі – комедійному, емоційно-насиченому. Кожний з акторів зумів увійти у свою роль і вміло передати за допомогою вербальних та невербальних засобів семантику вистави», – зазначила директор Культурно-мистецького центру НаУОА Дар’я Швая.

Виставі передувало «Оскар-шоу», на якому викладачі кафедри психолого-педагогічних дисциплін на чолі з завідувачем кафедри Марією Шугай вручили маски-нагороди студентам-учасникам театру психодрами.