Конкурс-фестиваль «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»Конкурс-фестиваль «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

13 травня 2010

12-13 травня за сприяння Міністерства освіти і науки України та Національного університету «Острозька академія» вперше в Україні відбувається Всеукраїнський конкурс–фестиваль «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» та Всеукраїнський семінар обласних методистів, у якому взяли участь працівники освіти та громадські діячі із Рівненської, Сумської, Хмельницької, Чернівецької, Запорізької, Житомирської, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Харківської областей та АР Крим.

Із доповідями на початку конкурсу виступили головний спеціаліст управління змісту освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Євтушенко Р. І., доктор педагогічних наук, професор, декан гуманітарного факультету Національного університету «Острозька академія» Жуковський В.М., доктор філософії з педагогіки, доцент Київського педагогічного університету ім. Б. Грінченка Сіданич І. Л., вчитель християнської етики з м. Чернівці Влад М.В., методист управління освіти Рівненського міськвиконкому Гуменюк Л. В. та інші.

За словами організаторів заходу, такі конкурси та семінари дають їх учасникам нагоду не лише показати власні сили і таланти, а й перейняти досвід колег.