Юні журналісти відвідали Острозьку академію

12 липня 2010

З 6 по 17 липня на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбулася перша Всеукраїнська літня школа журналістики. Участь у її роботі взяли  учні 9-11 класів, які мають високий рівень  знань з української мови та літератури, виявляють інтерес до журналістики та  пошуково-дослідницької роботи.

Окрім курсу теоретичної журналістики учасники школи також мали змогу відвідати провідні духовні центри Рівненщини, серед яких і Національний університет «Острозька академія».

Учасники ознайомилися із багатою культурною спадщиною Острога, вiдвiдали виставку, присвячену десятiй рiчницi проекту «Екологiчний ракурс» - « Родина », де були представленi автентичні весільні строї гуцулів, що продемонструвало молоде подружжя Копильчуків із Яворова, а також  велика кількiсть світлин українських родин.
Чимало учасників літньої школи журналістики висловилися на користь навчання у стінах Острозької академії, де цьогоріч відкрито спеціальність «журналістика».