В Острозькій академії відкрилася персональна виставка ремісного ткацтва

12 травня 2010

12 травня у художній галереї Острозької академії відкрилася виставка двох майстринь – матері та дочки – Маргарити Жиліної та Олени Залюток.

Пані Маргарита розповіла, що займається ткацтвом уже 50 років. На її рахунку 26 міжнародних виставок, а кожен виріб – це творча розробка, а не копія давніх костюмів.

Крім того, Маргарита Жиліна разом із дочкою майструвала костюми для народного ансамблю «Берегиня» у постановку п’єси «За двома зайцями» та виконує народні строї на замовлення Міністерства культури і туризму України.