Спеціальний випуск журналу «Вісник Служби безпеки України» передано Острозькій академії

12 березня 2010

Острозькій академії було передано для використання підготовлений Службою безпеки України спеціальний випуск журналу «Вісник Служби безпеки України». До журналу увійшли матеріали розслідування кримінальної справи № 475 щодо вчинення геноциду українського народу 1932-1933 років.

Спеціальний випуск журналу надасть можливість студентам та викладачам університету ознайомитися з результатами розслідування та сприятиме подальшому вивченню правдивих сторінок в історії українського народу.

Надані матеріали зберігатимуться у науковій бібліотеці Острозької академії.