Острозьку академію представляли у Москві

10 червня 2010

10 червня у м. Москві відбулося урочисте нагородження призерів Міжнародної олімпіади з економічних, фінансових дисциплін та питань управління. Організатором конкурсу стала МСЕФ РФ «Молодіжний союз економістів та фінансистів Російської Федерації».

Острозьку академію на такому високому рівні представляв студент магістеріуму економічного факультету Артем Турович. Він був нагороджений дипломом за ІІІ місце у номінації «Банківські системи країн», отримав медаль та цілу низку видань, пов’язаних з економікою, фінансами та управлінням.