Викладачі кафедри індоєвропейських мов обговорювали використання сучасних технологій у вивченні іноземних мов

07 жовтня 2010

Викладачі кафедри індоєвропейських мов шостого жовтня провели  науково-методичний семінар на тему «Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної компетенції». Семінари на факультеті романо-германських мов проводяться у рамках роботи науково-дослідницької лабораторії, яка займається вивченням сучасних технологій та їх впливом на формування іншомовної комунікативної компетенції, що пов’язано з науковою темою кафедри індоєвропейських мов «Інноваційні методи формування іншомовної комунікативної компетенції». Семінар складається з теоретичної та практичної частин. Доповідачем виступила завідувач секції німецької мови Вікторія Поліщук. Мета колоквіуму: передати колегам знання, які Вікторія Леонідівна отримала під час участі в семінарі для викладачів німецької мови з усього світу «Digitale Medien im DaF – Unterricht», який проходив у м. Гутінг, Баварія. Тоді у семінарі участь взяли 16 викладачів з Японії, Нової Зеландії, Франції, Алжиру, Італії, Англії, Росії. Єдиною представницею від України була Вікторія Поліщук.

Кафедра тривалий час вивчає досвід європейських  університетів у застосуванні технічних засобів навчання та мультимедійних  програм у викладанні іноземних мов. Завдання семінару полягало у тому, щоб ознайомити  викладачів з можливостями  організації дистанційного навчання та проведення наукових конференцій за допомогою програми Skype, використання програми Yackpack у дистанційному навчанні. Учасники семінару розглянули різновиди програми  Podcast та її практичне застосування в мережі Інтернет з метою прослуховування та перегляду різного плану аудіо- та відеоматеріалів.