Стипендіальна програма Zavtra.Ua знову в Острозі

07 вересня 2010

В Острозькій академії відбулася презентація стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука Zavtra.Ua, участь у якій наші студенти беруть вже вп’яте. Перемога у конкурсі відкриває чимало можливостей для особистого розвитку та передбачає щомісячну стипендію.

Розпочалася презентація із вітального слова проректора з наукової та навчально-виховної роботи, професора Петра Кралюка, який наголосив на значимості програми для розвитку талановитої молоді в Україні. Практичні аспекти подання документів та наукових робіт до Фонду Віктора Пінчука розкрив у своєму виступі Михайло Якубович, голова студентсько-аспірантського наукового товариства «Академік».

Координатори програми висловлюють сподівання, що цьогоріч студенти покажуть не гірші результати, ніж у минулі роки, адже Zavtra.Ua – одна із небагатьох в Україні стипендійних програм, де усі процедури відбуваються максимально прозоро. Заявлені наукові роботи проходять незалежну  експертну оцінку, що дає змогу належно оцінити творчий потенціал студента.