У Всеукраїнському турнірі юних журналістів перемогла команда Волинської області

07 травня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 3-7 травня проходив VI Всеукраїнський турнір юних журналістів.
У запеклих інтелектуальних боях перемогла команда Волинської області «Четверта влада». Друге місце посіли  команда з Черкас «Gloria press», з Харкова «Голка» та з Чемерівців «Ендорфін Team». Третє місце посіли: команда з Рівного «Без секретів», із Сум «Nota bene», з Чернівців «Post Scriptum», з Хмельницької області «Енергія слів» та з Мелітополя «Royal Press».

Марія БУДЕНКО, Софія ВИДРА, учасники Черкаської команди «Gloria press»:
− Незважаючи на друге місце, ми задоволені результатом, адже навіть не уявляли, що дійдемо до фіналу. Основною метою особисто для нас було: не зайняти останнього місця. Погоджуємося із об’єктивністю перемоги Волинської збірної, вони є справді дуже сильною командою.

Анна КУШНІР, Микола ЛУЦЮК, учасники Волинської команди «Четверта влада»:
− Зараз надзвичайно важко говорити чи то від хвилювання чи то від радощів. Надзвичайно приємно було грати у фіналі. Якщо сказати направду, то протягом чверть та півфіналу наша команда вважала своїм головним суперником команду із Сум «Nota bene», яка до фіналу не потрапила. А кожен хто побував на турнірі особисто для себе вже є першим, є переможцем. Перемога «Четвертої влади» – це перемога не лише учасників нашої команди, а й нашого керівника та усіх команд, які допомогли нам краще себе проявити. Ми щасливі, що здобули перемогу і бажаємо усім успіху на наступних турнірах.