Гурт «ПостСкриптум» привітав правничий факультет із Днем народження

06 жовтня 2010

У рамках відзначення тижня правничого факультету з ініціативи студентської ради п’ятого жовтня відбувся концерт групи «ПостСкриптум». Гурт, до складу якого входять студенти-правники: Тарас Фідзіна, Андрій Мельник, Тарас Ковальський, Роман Смалюк та Андрій Крильчук, створений пешого грудня 2008 року. У його історії– численні виступи в Острозі, Рівному та інших містах україни.

Під час концерту, хлопці подарували публіці хіти зарубіжних виконавців, теплу дружню атмосферу, невимушене спілкування та позитивні емоції.