Премія Володимира Кузя вкотре знайшла найдостойніших в Острозькій академії

06 вересня 2010

Спудеї Національного університету «Острозька академія» отримали грошові премії та подарунки від Фонду ім. В. Кузя за визначні досягнення у cпорті. Їх вручила племінниця видатного педагога та засновника фонду Віра Маланчій. Крім цього, пані Віра подарувала студентам книгу канадського письменника українського походження Юрія Купченка «Вершник з України».

Премії отримали: Олександр Ручейко (гуманітарний факультет), Ольга Сац (факультет міжнародних відносин), Іванна Кухар (правничий факультет), Сергій Мельник (факультет політико-інформаційного менеджменту), Віктор Кардаш (факультет романо-ерманських мов), Богдан Мазурик (економічний факультет).