У фіналі турніру юних журналістів змагатимуться команди з Черкас, Чемерівців, Харкова та збірна Волинської області

06 травня 2010

фінальному еапі змагатимуться команда з Черкас «Gloria press», команда з Чемерівців (Хмельницька обл.) «Ендорфін Team», харківська команда «Голка» та збірна Волинської області «Четверта влада».

Цих чотири команди затра розділять між собою перше і друге місця, а третє місце вже відоме. Його поділили між собою команда з Рівного «Без секретів, команда з Мелітополя «Royal Press», команда із Сум «Nota bene», команда з Чернівців «Post Scriptum» та збірна Хмельницької області «Енергія слів».