Учасники продовжують ділитися думками про турнір та Острозьку академію

05 травня 2010

Ми продовжуємо інформувати Вас про перебіг турніру юних журналістів. Сьогодні ще проходять ігри чвертьфіналу, але ми уже поцікавилися в учасників, чи є у них прогнози щодо того, хто здобуте перемогу

Анна КУШНІР, капітан Волинської команди «Четверта вдада»:
– Нам дуже сподобалася атмосфера  Острозької академії: її історія, класична архітектура, унікальність у всьому ще довго залишатимуться у нашій  пам'яті. Кожного дня змінюються лідери, тому я і припустити не можу, хто міг би стати переможцем, адже усі команди гідні першого місця. Суперництва, як такого, взагалі не відчувається, особливо, за межами турніру. Усі команди зібрані, дружелюбні, тому з ними приємно не лише дискутувати на турнірах, а й проводити вільний час.