Продовження дружньої інтелектуальної співпраці

04 жовтня 2010

В Українському домі міста Києва першого жовтня відбулося урочисте відкриття ХІІ Фотовиставки газети «День». Це щорічне свято фотографії, яке збігається і з датою Дня народження видання – йому щойно виповнилося 14 років. На свій День народження «День» запросив лише найближчих та найрідніших людей.

Оскільки Острозька академія та газета «День» не тільки партнери, а й давні щирі друзі, тому вони завжди підтримують усі починання один одного. Фотоконкурс не став винятком. Приз від Національного університету «Острозька академія» – окрема номінація, за яку змагалися учасники конкурсу. Переможця від НаУОА нагороджував проректор з навчально-виховної та наукової роботи університету, професор Петро Кралюк. Подарунок він вручив Олегові Ніцко з м. Києва за роботу «Могутній рід». Проректор нагородив переможця книгами про історію університету та його діячів і передав від ректора Ігоря Пасічника академічний мед та запрошення відвідати Острозьку академію.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина від імені засновників Міжнародного фотоконкурсу вручила Острозькій академії подяку за партнерство й підтримку в проведенні конкурсу та видання у двох томах із серії бібліотеки газети «День» «Екстракт-200».