«Мулен Руж по-українськи»

05 березня 2010

Національний університет «Острозька академія» вже понад 10 років представляє Україну в міжнародних обмінних програмах, які координує організація «Канада-Світ-Молодь». Українські студенти щороку мають можливість упродовж декількох місяців перебувати у Канаді, відчути себе повноправним членом канадського суспільства та проявити свої здібності під час реалізації волонтерських проектів.

Невдовзі завершується українська фаза однієї з таких обмінних програм, що мала екологічне спрямування. А тому її учасники у рамках прощального вечору з громадою міста Острога, де працювали та проживали канадські й українські волонтери під час перебування в Україні, презентували мюзикл « Мулен Руж по-українськи». Постановку здійснили самі учасники програми.

Мюзикл став справжнім шоу, наповненим танцями, піснями, які канадці виконували переважно українською мовою, фантасмагоріями. У кульмінаційний момент дійства учасники та координатори програми з канадського та українського боку висловили вдячність всім людям, які були небайдужими і всіляко підтримували їх морально та матеріально упродовж перебування в Україні, а також вручили їм квіти та подяки.