Акція «Весна у серці: цілодобово» на підтримку студентського он-лайн радіо

04 березня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого березня відбулася позиційна акція на підтримку студентського он-лайн проекту «Ост.радіо» під назвою  «Весна у серці: цілодобово». Креативна команда радійників привітала студентів університету із приходом весни, зародженням нових ідей та емоцій і порадувала поповненням контенту мовлення. Зокрема було презентавано програму «Сонна мокка» та «Мікрохвильові закони» – проект на підтримку медіакомпетентності та медіаграмотності молоді. Також було проведено інформаційну кампанію на підтримку обізнаності громадськості щодо інтернет-проекту.

Нагадаємо, що в березні академічному радіо виповнилося три місяці від часу першого ефіру. Тематична гамма програм приємно дивує своєю інтелектуальністю, некомерційністю, продуманістю та орієнтованістю на студентство.

Проект насамперед підтримали випускники Острозької академії, які завжди були і є back2back із університетськими починаннями, та безпосередньо українські рок-гурти, майстерність і яскравість творчості яких не перестає вражати. Відповідно до концепції мовлення, в майбутньому он-лайн радіо стане такою собі некомерційною платформою для талановитих бендів, митців, співаків. Уже сьогодні проект доводить, що мистецтво і освіта – повноцінна та міцна єдність у будь-якому вимірі.

Уже на сьогодні налагоджено співпрацю з гуртами: Карна, Кораллі, Стелсі, Гра втемну (Миколаїв), Marvel, Good life, Prime time, Трутні (Київ), Ескіз, Фіолет (Луцьк),Факультет, Kofein, Інші (Володимир-Волинський), Akris, Остання хвилина, Довга ніч (Нетішин), Нерозгадані, Брама, Shamray’s Band.

Для тих, кому цікаво, що нового в Острозькій академії, чим живуть сучасні студенти в плані науки та мистецтва – шукайте посилання в соціальних мережах та безпосередньо на офіційному сайті Острозької академії.