Економісти працевлаштовувалися на ярмарку професій

04 лютого 2010

4 лютого в Острозькій академії відбувся ярмарок професій для студентів економічного факультету. Організація такого заходу стала для економістів традиційною.

Цього року до Острозької академії, щоб «продати професії» приїхали представники філій та відділень різних банків у Рівненській та Хмельницькій областях, зокрема «Приватбанку», «БрокБізнесбанку», «Райффайзен банку «Аваль», банку «Фінанси і кредит», «Імексбанку», «VABбанку» «Ексімбанку», «Ерстебанку» та «OTPбанку».
Під час заходу банкіри-роботодавці познайомили студентів з фінансовими установами, які вони представляли, розповіли про проблеми та перспективи розвитку банківської системи України, умови та критерії найму на роботу та виробничу практику. Зазначили також про важливість наявності вищої освіти, підкріпленої практичними навиками та бажання самовдосконалюватися, для особистоті на ринку праці. Цікаво, що при працевлаштуванні більшість установ не тільки звертають увагу на рівень знань, особисті якості та ініціативність кандидатів, а й  використовують психологічні та поліграфічні тести.

По закінченню пленарного засідання студенти мали можливість поспілкуватися з роботодавцями у режимі індивідуальної співбесіди та отримати таким чином цікаві пропозиції проходження практики та подальшого працевлаштування у банківських установах.