Всеукраїнська студентська олімпіада з політології проходитиме в Острозькій академії

03 грудня 2010

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.12.2010, № 1190 на базі Національного університету «Острозька академія» 14-16 квітня 2011 року проходитиме Всеукраїнська студентська олімпіада з політології.

Такі заходи в університеті відбуваються вже не вперше і мають на меті подальше підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Із детальнішою інформацією щодо проведення Всеукраїнських студентських олімпіад Ви можете ознайомитися тут.