В академії обговорювали зближення законодавства України та Євросоюзу в галузі вищої освіти

03 червня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» третього червня відбувся круглий стіл на тему «Зближення законодавства України із законодавством Європейського Союзу в сфері вищої освіти».

Учасниками заходу стали представники трьох країн – України (Національний університет «Острозька академія», Київський університет права АН України), Польщі (Вроцлавський університет) та Іспанії (Мадридський університет імені Хуана Карлоса).

Члени круглого столу дискутували про систему навчання студентів правничих спеціальностей, обмінювалися досвідом та виокремлювали шляхи удосконалення професійної підготовки фацівців у галузі права, акцентуючи увагу на збільшенні практичних занять та зменшенні часу, відведеного на теорію.

Одним із результатів круглого столу стало підписання угоди про співпрацю між Острозькою академією та Київським університетом права.