Ректор привітав «академічну прекрасну половину» з прийдешнім святом весни

03 березня 2010

Напередодні Міжнародного жіночого дня керівництво Острозької академії привітало працівниць університету зі святом. З такої нагоди ректорат організував для прекрасної половини академічного колективу концерт класичної музики.

Упродовж вечора публіка слухала звучання класичної музики різних епох у виконанні лауреатів міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, солістів Львівської обласної філармонії скрипальки Лідії Футорської та піаністки Маріанни Гумецької. Прекрасний дует скрипки та фортепіано став естетичним подарунком для жінок університету.

І звичайно ще одним незмінним подарунком як для жіночого академічного колективу, так і для виконавиць, що принесли свято класиної музики у стіни Острозької академії, стали подаровані ректором та викладачами-чоловіками квіти.