Для найкращих спудеїв – іменна стипендія

03 березня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося урочисте вручення іменних ґрантів студентам навчального закладу. Ректор Ігор Пасічник, проректор з навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк та керівник відділу міжнародного співробітництва Едуард Балашов вручили свідоцтва та грамоти кращим з кращих. Таких студентів спільно відібрали Братство спудеїв та деканати кожного з шести факультетів.

Перший грант – стипендія імені Ірени та Олександра Михалюків. Ця родина уже сьомий рік фінансує навчання в Острозькій академії. Ґрант компенсує 50% від щорічного волонтерського внеску, інші 50% – університет. Другий ґрант – стипендія імені родини Боднаруків. Вони багато років поспіль спонсорують розвиток української просвіти. Допомога призначена спеціально для студентів факультету романо-германських мов. Також була вручена стипендія імені історика, краєзнавця Петра Андрухова – людини, якій належить ідея відродження Острозької академії. Стипендія є постійною, вона заснована та фінансується коштами університету. Ще однією постійною стипендією, що фінансується коштом Острозької академії, є стипендія імені професора Миколи Ковальського, видатного історика, науковця, який заклав початки української історіографії. Ґрант, який отримали студенти-культурологи – стипендія імені філософа Тараса Закидальського.