Політологи висловили власне бачення актуальних проблем сьогодення

02 червня 2010

2 червня студенти другого курсу спеціальності «Політологія» організували науково-практичну конференцію на тему: «Суспільно-політичні та соціально-психологічні проблеми сучасності».

Учасники конференції мали змогу представити власне бачення актуальних проблем сьогодення та запропонувати механізми їх вирішення. Найбільш обговорюваними та дискусійними стали теми, що стосуються електоральної поведінки українців, політичної культури молоді та національної свідомості. Також прозвучало багато думок стосовно українських політичних реалій та ідей покращення існуючої ситуації в державі. У якості слухачів на конференції були присутні студенти з інших спеціальностей та викладачі кафедри політології.