Студент Острозької академії переміг у всеукраїнському фотоконкурсі

02 березня 2010

Напередодні Нового року в редакції газети «День» виникла ідея провести бліцфотоконкурс «Фото із Зимою на згадку». За два місяці проведення конкурсу до редакції надійшли сотні фото, кращі з яких були розміщені на сайті «Дня». Стало зрозуміло, що редакційному журі визначитись із переможцями буде надто складно, тому довелося залучати читацьку аудиторію, оголосивши «народне» голосування. До останнього дня лідер глядацьких симпатій був не визначений. Врешті, набравши 104 голоси, переміг студент Острозької академії, який навчається на четвертому курсі факультету міжнародних відносин Артем Жуков зі своїм фото «Хмарний континуум».

Колектив та студенти Національного університету «Острозька академія» вітають Артема з перемогою та бажають йому подальших творчих успіхів!