В Острозькій академії функціонуватиме кафедра гендерних студій

01 жовтня 2010

Викладач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» Марія Петрушкевич виборола ґрант на створення кафедри гендерних студій.

Конкурс організовувався восени 2009 року Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Проводився він серед вищих навчальних закладів ІІІ-VІ рівнів акредитації. У ньому взяла участь викладач кафедри культурології та філософії НаУОА, кандидат філософських наук Марія Петрушкевич.

Запропонований нею проект став одним із шести переможців конкурсу. Завдяки цьому тепер в Острозькій академії за підтримки Програми розвитку ООН при кафедрі культурології та філософії діятиме кафедра гендерних досліджень. Офіційне підтвердження на створення кафедри надійшло після участі Марії Петрушкевич в експертних консультаціях з інституалізації гендерної освіти у Києві.

Наразі роботу уже розпочато – розробляються основні напрямки діяльності та формується штат кафедри. Усі зацікавлені запрошуються до співпраці.