Літо зустріли із Миколою Свидюком

01 червня 2010

1 червня Острозьку академію відвідав народний артист України, автор-виконавець Микола Свидюк.

Символічно, що саме у День захисту прав дітей співак подарував присутнім у залі пісні, здебільшого, з дитячого репертуару.
Микола Свидюк представив увазі студентів такі композиції: «Доня моя, донечка», «Острів дитинства», «Знову літо». Також співак виконав пісні – «Весна для тебе», «Другові» та «Острів любові», які звучали для присутніх у залі дівчат та друзів Миколи Свидюка.

Не обійшлося без виконання народних українських пісень, які супроводжувалися грою на фортепіяно.
По закінченню півторигодинного концерту співак роздавав автографи усім бажаючим, а також подякував за можливість виступити в Острозькій академії.