В академії обговорювали проблеми християнської етики

31 березня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 28 березня відбувся Всеукраїнський фестиваль уроків з християнської етики та Всеукраїнський турнір  «Юні знавці Біблії», у яких взяли участь вчителі та учні 5-11 класів. Учасників привітав декан гуманітарного факультету, професор та організатор заходу Василь Жуковський.

«Щиро вітаю вас, шановні колеги та учні, з можливістю взяти участь у заходах такого масштабу.Сподіваюся, що з кожним роком учасників більшатиме», - зазначив Василь Жуковський.

У рамках турніру проводилося тестування, у якому учні продемонстрували на скільки ефективно вони засвоїли матеріал із курсу «Християнська етика» та  захист есе, присвячених розумінню Святого письма та його впливу на формування моральних цінностей.

Також під час  заходів вчителі презентували свої уроки або їх фрагменти, ділилися досвідом, обговорювали різні аспекти своєї викладацької та позакласної роботи.
Усі вчителі та учні отримали грамоти за участь у турнірі та фестивалі, а також підручники з курсу «Християнська етика».