Острозька академія – у десятці лідируючих університетів країни

30 березня 2009

«Українська правда» опублікувала рейтинг університетів країни. Острозька академія посіла в рейтингу 9 місце.

Цього разу рейтинг визначали самі роботодавці, оцінюючи випускників вузів. Українські роботодавці зазначили, випускників яких університетів вони взяли б на роботу з радістю, а кого взагалі не хотіли б бачити на своєму підприємстві. Оцінювалися випускники економічного, юридичного, гуманітарного та технічного профілю. За сумарним рейтингом Острозька академія посіла 9 місце. Найкраще оцінили роботодавці випускників правничого (юридичного) факультету.

Таке опитування вже втретє проводить видання «Деньги». Цього разу у ньому взяли участь експерти з 25 провідних компаній України та консультант з комплексних маркетингових комунікацій Дмитро Сікорський.