Острозьку академію відвідав Михайло Слабошпицький

30 січня 2009

Зустрітися зі студентами, презентувати ряд книг та обговорити сучасний стан української літератури – з такою метою до Острозької академії вже вдруге завітав виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький.

Окрім вищезгаданих тем, спілкування торкнулося і конкурсу української мови ім. Петра Яцика, меценатом якого виступає Ліга, та в якому беруть участь і студенти Острозької академії.

«Ми з вашим ректором Ігорем Пасічником вже обговорювали можливість створення якогось конкурсу на базі Острозької академії, і я думаю, що це реальна можливість, яку справді варто втілювати в життя. Я готовий співпрацювати з острозькими студентами», – з такими словами звернувся Михайло Слабошпицький до студентів під час зустрічі.

Гість поділився з аудиторією цікавими бібліографічними довідками про українських митців, які жили за кордоном: Тодося Осьмачку, Марію Бакширцеву. А також пан Михайло загітував всіх охочих взяти участь у конкурсі історичної прози «Ярославів вал», пообіцяв ще раз відвідати академію у травні та, можливо, провести майстер-класи.