Острозькі пластуни підкорили вершини карпатських гір

28 вересня 2009

Студенти-пластуни Національного університету «Острозька академія» минулих вихідних підкорили дві найвищі вершини українських Карпат – гори Говерлу і Петрос. Похід пластунів відбувався у рамках акції «Карпатськими вершинами», традицію проведення якої започаткували студенти університету.

У заході взяли участь дев’ять пластунів, шестеро серед яких студенти, двоє – випускники та викладач Острозької академії. Завдяки сприятливій погоді, впродовж двох днів мандрівки, пластуни подолали близько 60-ти кілометрів гірськими стежками Карпат. Суботній вечір, після динамічно проведеного дня, студенти традиційно завершили українськими піснями та спілкуванням про майбутнє українського молодіжного руху.

«Я дуже радий і безмежно вдячний пластунам Острозького осередку за активну участь у таких заходах. Пласт завжди ставив за мету виховувати молодь на основі любові до природи та здійснення цікавих мандрівок мальовничими куточками не тільки України, а й зарубіжжя. Також радує те, що принципи, закладені засновниками скаутського руху, досі є актуальними, а молодь, зокрема студенти, продовжують їх розвивати та поширювати» – говорить один із організаторів акції, студент спеціальності «історія» Національного університету «Острозька академія» Артем Жуков.