Танцювальні колективи презентували свої напрацювання

27 травня 2009

28 травня у Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся звітний концерт танцювальних колективів університету. У концертній програмі взяли участь колектив сучасного спортивного танцю «Шейк», колектив народного танцю, створений при університеті у березні 2009 року , кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики Катерина Чуприна та Олександр Яремко. Анна Барановська презентувала глядачам мистецтво східного танцю.

Програма цьогорічного концерту поєднала у собі танцювальне різноманіття. Колектив народного танцю презентував національний гопак, а також вітальний танець. Дівчата з «Шейку» надихали публіку своїми творчими композиціями «Натхнення», «Валькірії» та «Степ-ап». Катерина Чуприна зачарувала присутніх пластикою та гімнастичними елементами, а потім разом з Олександром Яремком представила сучасну версію танго у поєднанні з художньою гімнастикою. Вишуканий світ Сходу подарувала для всіх Анна Барановська зі своєю композицією «Танець з крилами».

Доповненням святкової атмосфери вечору стали вокальні номери у виконанні Олени Польової, Ольги Кушнер та Юлії Шустак.