Студенти Острозької академії в Лас-Вегасі

28 квітня 2009

У квітні студенти правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Марія Цип’ящук та Ашот Агаян представили Україну на Міжнародних змаганнях з інтерв’ювання та консультування клієнтів у Лас-Вегасі. Це стало можливим завдяки перемозі на відбірковому етапі в Україні у грудні 2008 року.

Змагання з інтерв’ювання та консультування клієнтів є проектом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права». Вони проводяться з метою навчання майбутніх юристів етиці, коректному поводженню з клієнтами та вмінню налагодити з ними психологічний контакт. Адже, за словами учасниці конкурсу Марії Цип’ящук,  в сучасному світі дуже часто юристи забувають, що таке корпоративна етика, що клієнт, перш з авсе, – людина, а не матеріал для заробляння грошей.

Наші студенти достойно представили Україну на міжнародному рівні. Підтвердженням цього є позитивна рецензія журі конкурсу, схвальні відгуки голови оргкомітету Фореста Мостена та сертифікати про участь. Але найголовніше, що отримали Ашот та Марія, – це неоціненний досвід у майбутній юридичній кар’єрі.