«Поетичне та містичне» у душах студентів

27 березня 2009

Студенти факультету політико-інформаційного менеджменту презентували власну літературну збірку під назвою «Поетичне і Містичне», що вийшла до святкувань Тижня факультету.

Видання студентами збірки під такою назвою відбулося вже вдруге і стало ще однією хорошою традицією на факультеті політико-інформаційного менеджменту.

Під час презентації автори, чиї твори увійшли до збірки, декламували власні поезії. Декламація кожного вірша супроводжувалася невеличкою презентацією, що допомогло краще відобразити внутрішній світ, почуття та емоції авторів.

Організатором заходу та його режисером була студентка четвертого курсу спеціальності «психологія» Іванна Кидюк.