Вітання з Новорічними та Різдвяними святами від ректора Острозької академії Ігоря Пасічника

25 грудня 2009

Шановні спудеї, викладачі, працівники та гості Острозької академії!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Вірю, що наступний рік подарує нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досятнень, буде багатим та щедрим на здоров’я, посмішки, затишок та добробут, а для нашої України стане роком миру та процвітання.

Нехай прийдешній рік принесе у Ваш дім радість, а Господь оберігає та посилає Своє святе благословіння Вам та Вашій родині.

Щасливого Нового року, смачної куті та дзвінкої коляди!