Перший проректор університету Петро Кралюк відвідав конференцію в Ольштині

25 травня 2009

У травні місті Ольштині у центрі Вармінсько-Мазурського воєводства (Польща) відбувся семінар, присвячений проблемам сучасної України. Його організатором виступив Центр наукових досліджень при воєводській управі. Участь у семінарі з українського боку взяли науковці Рівненської області. Це пов’язано з тим, що Вармінсько-Мазурське воєводство є партнером Рівненщини. На території цього воєводства проживає чимало українців. Тут вони мають свої школи, українські програми можна почути по місцевому радіо. Прикметно, що саме виходець з цього воєводства, українець Мирон Сич представляє українську меншину у польському сеймі.

У роботі семінару взяв участь Петро Кралюк, перший проректор Національного університету «Острозька академія», який виступив з доповіддю «Ідентичність населення України». Також Петро Кралюк зустрівся з ректором Вармінсько-Мазурського університету Юзефом Гурнєвичем. Під час цієї зустрічі обговорювалися питання співпраці між Острозькою академією та Варміно-Мазурським університетом в Ольштині.