Студенти створювали свою модель інституту держави

24 грудня 2009

Студенти-політологи Національного університету «Острозька академія» взяли участь у грі-тренінгу «Ігри влади – моделювання державотворення», який відбувався у місті Рівному. Організували таку цікаву гру Голова СМПУ в Рівненській області Юрій Стрільчук та Голова ВГО СМПУ Андрій Єременко.

Під час гри-тренінгу учасникам слід було відобразити державотворення уявної країни, створити свої органи влади, побудувати власне суспільство, налагодити виробничу інфраструктуру та інші необхідні елементи інституту держави.

Гра тривала у два етапи – розвитку країни та її занепаду. Учасники відображали процес становлення держави, а саме консенсусний підхід при здійсненні керівництва країною владною елітою, розвиток економіки, покращення соціального стану громадян. Також вони зіткнулися з кризою наростання хвилі невдоволення серед суспільства та початку підготовки до силового протистояння.

«Ігри влади» принесли студентам навики управління державою та допомогли зрозуміти, як взаємодіють суспільство та влада, якими є інтереси різних елементів країни.
У кінці січня, після Різдвяних свят, відбудеться гра-тренінг «Ігри влади – моделювання парламентської демократії», яка, на думку студентів, допоможе зрозуміти ключові моменти розвитку демократичних процесів.